info@temsat.com.tr +90 262 325 29 00

Hizmetlerimiz


Su ve Atıksu Arıtma Tesisleri Taahhüdü

İşletmelerde oluşan atıksuların, karakteristik ve deşarj edileceği ortam değerlendirilerek tesise özel çözümler üreten firmamız, 2003 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir.

ÇED Raporlarının Hazırlanması

TEMSAT Teknik Mühendislik Su Arıtma Ltd. Şti., 2003 yılından günümüze Türkiye'nin önde gelen işletmelerinin, Kimya, Tarım, Maden, Turizm, Liman, Enerji vb. sektörlerindeki iş bitirmeleri ile sektörde söz sahibi olmuştur. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 01.11.2012 Tarih ve 86 belge no'lu ÇED Yeterlik Belgesine sahiptir.

Çevre İzin Danışmanlığı

TEMSAT Teknik Mühendislik Su Arıtma Ltd. Şti., Çevre Denetimi Yönetmeliği kapsamına giren faaliyet ve tesislere Çevre Mevzuatı kapsamında Çevre Yönetimi, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin Lisanslar Hakkında Yönetmelik gereğince Çevre İzin ve Lisans Başvurusu hizmetlerini yerine getirmeye ve bu çerçevede rapor hazırlamaya yetkili olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilmiş olan Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesine sahiptir. Konusunda uzman, deneyimli, ve koordinasyonu güçlü Çevre Görevlisi niteliğine sahip personellerinden oluşan geniş ekibi ile Kimya, Tarım, Maden, Turizm, Liman, Enerji vb. sektörlerde faaliyet gerçekleştiren firmalara danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Çevresel Analizler

TEMSAT Teknik Mühendislik, Çevre Mevzuatı kapsamındaki Emisyon, İmisyon, Atıksu, Gürültü ve Titreşim Ölçüm ve Analizleri ile gürültü haritalarının hazırlanması hizmetlerini sunmaktadır.

İşçi Sağlığı Ölçümleri

TEMSAT Teknik Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı kapsamındaki hava kalitesi, gürültü, titreşim, kimyasal madde, aydınlatma, termal konfor, maruziyet ölçümlerin yapılması konusunda hizmet sunmaktadır.

Scroll to Top